09 Temmuz 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in imza atmak için tek bir şartı var

Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in imza atmak için tek bir şartı var

Fenerbahçe'de yeniden sözleşme imzalanması kararlaştırılan Volkan Demirel'in tek bir şartı var.


09 Temmuz 2018 02:22

Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in imza atmak için tek bir şartı var

Damien Comolli istemiyordu... Phillip Cocu da... hatta Hollandalı teknik adam, verdiği ilk raporda kaleci istediğini yerine getirmişti. Yönetim de bugüne kadar kaleci aradı. Fakat Kameni gönderilemedi. Bonservisi elinde olan kalecilere de Kameni gönderilemediği için yer açılamadı. Fenerbahçe ise Volkan Demirel’e kaldı. İlk gün kendisi ile görüşme yapılsa, ''boş mukaveleye'' imza atmaya hazır olan Volkan kendisine görülen muamele yüzünden kırgın.

Bu yüzden daha önce şart koymayan kaptanın da bir şartı var. Parasını TL olarak almaktan, puan primi almamaya kadar pek çok noktaya evet dedi ama 1 yıllık sözleşmeye karşı çıktı. Çünkü yönetim en kötü ihtimalle sezon sonunda sözleşmesi bitecek Kameni’nin yerine bir file bekçisi düşünüyor.

Hasan Ali takımın en hazır ismi

Kampa en son katıldı ama en hazır gelen oldu… geçen sezon yerine oyuncu aranan ve formayı sırtına geçiren Hasan Ali sezon öncesinde yapılan testlerde takımın en hazır ismi olarak dikkat çekti. Phillip Cocu da kampa izinli olduğu için geç gelen gurbetçi oyuncuya teşekkür etti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: volkan demirel, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor