13 Temmuz 2018, Cuma


> Beşiktaş > Fabri'den derbi, şampiyonluk ve Guti sözleri

Fabri'den derbi, şampiyonluk ve Guti sözleri

Beşiktaş'ın İspanyol kalecisi Fabri, basın mensuplarının karşısına geçti ve yeni sezon öncesi değerlendirmelerde bulundu. Fabri'nin açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde;


05 Temmuz 2018 16:23

Fabri'den derbi, şampiyonluk ve Guti sözleri

"Avrupa Ligi maçlarımızı düşünüyoruz"

Takım arkadaşlarımızla konuştuğumuz zaman amacımız performansımızı üstlere taşımak diyoruz. Avrupa Ligi'ndeki maçımıza hazırlanıyoruz. Ligi de istiyoruz. Genç kaleciler de bizimle birlikte çalışıyor. Zamanla tecrübe kazanacaklar.

"Galatasaray derbisinde yeniden oynamak isterdim"

Galatasaray maçını yeniden oynamak isterdim. İspanya penaltılarla elendi, penaltı kumar gibidir. İspanya'nın kupa dışında kalması üzücü. Vida'ya şans diliyorum. Hak eden kazansın.

Fabri'den Tolga Zengin yorumu

İkimiz de aynı forma için mücadele ediyoruz. Rekabetin içerisine siz dostluğu katabiliyorsanız ne güzel. Tolga ilk günden itibaren iyi bir arkadaşım.

Fabri'den Guti sözleri!

Arkadaşlarımın iyi olması beni mutlu eder. Ne kadar arkadaşım iyi bir performans sergilerse mutlu ve başarılı oluruz. Ben de dışarıdan tanıyorum. Saha içerisinde oyu görüşü mükemmeldi.

Umarım bize katkı sunar. Kulüp yetkilileri buraya getiriyorsa bir şey vardır. (Guti için) Umarım bu sezon hedefe ulaşırız ve şampiyonluk yaşarız.

"Maç seçmeden, yüksek kaliteyle oynamak istiyoruz"

Hem kendi adıma hem oyuncu arkadaşlarım adına konuşmam gerekirse bizim üzerimize düşen maç seçmeden her maçta en yüksek kaliteyle oynamak. Bunun için çalışıyoruz.

 Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor