10 Temmuz 2018, Salı


> Fenerbahçe > Cocu'dan Guedes raporu: ''Fenerbahçe'deki Lozano'm olur''

Cocu'dan Guedes raporu: ''Fenerbahçe'deki Lozano'm olur''

Roger Guedes için Cocu’nun, ''benim Fenerbahçe’deki Lozano’m olur…'' şeklinde bir rapor verdiği ortaya çıktı.


10 Temmuz 2018 01:00

Cocu'dan Guedes raporu: ''Fenerbahçe'deki Lozano'm olur''

Fenerbahçe, Roger Guedes’in peşinde… oyuncu için konuşulan rakam 7 milyon euro. Porto da bu parayı vermeye hazır. Ama Guedes’in haklarının yüzde 75’i  Criciúma’da, yüzde 25’i Palmeiras’ta. Ayrıca daha da ilginci Atlético MG’de satış olması halinde rakamın yüzde 10'unu almak hakkına sahip. Bu arada İtalyanlar ise Monchi’nin de Guedes’i istediğini yazdı.

''Fenerbahçe'deki Lozano'm olur''

Bu arada Roger Guedes için Cocu’nun, ''benim Fenerbahçe’deki Lozano’m olur…'' şeklinde bir rapor verdiği ortaya çıktı. Lozano’nun PSV’den ayrılma ihtimaline karşılık Cocu’nun sambacının ismini yönetime verdiği Fenerbahçe’ye gelince yeni takımına da istediği bildirildi.  

Cocu’nun Guedes raporunda, “hücumun her iki kanadında da oynayan hızlı ve seri bir futbolcu. Topla koordinasyonu iyi. Hırslı, ikili mücadelelerde sert ve etkili. Dar ve geniş alanda etkili. Sert ve isabetli şutlar atabiliyor. Kafa toplarına çok iyi çıkıyor. Oyun zekası üst seviyede, Risk alacağı zamanı da , basit oynayacağı zamanı da biliyor. Toplu ve topsuz kaleye dikine koşularda zamanlaması mükemmel. Defansın arkasına yerden ve havadan derin toplar atabiliyor” yazdığı da gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: roger guedes, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor