09 Temmuz 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Beşiktaş'ta Orman'ın Guti ve Negredo emrine Güneş ne cevap verecek?

Beşiktaş'ta Orman'ın Guti ve Negredo emrine Güneş ne cevap verecek?

Beşiktaş’ta Alvaro Negredo ve Guti krizi çıktı. İspanya'daki programda Guti'nin gelecek sezon Beşiktaş'ta birinci adam olacağı iddia edildi. Yine Guti'nin Şenol Güneş'in istemediği Negredo için Başkan Fikret Orman'ı ikna ettiği belirtildi.


08 Temmuz 2018 08:52

Beşiktaş'ta Orman'ın Guti ve Negredo emrine Güneş ne cevap verecek?

Beşiktaş’ta Alvaro Negredo ve Guti krizi devam ediyor… Şenol Güneş, İspanyol golcünün ne kampa katılmasını istiyor. Ne de onunla devam etmek istiyor. Aynı şekilde Guti’yi de yardımcısı olarak görmek istemiyor.

Sakat olmadığı halde sakat denilerek İspanya'ya gönderilen Negredo ise Slovakya kampına katılmak için haber bekliyor. Real Madrid’e veda etmesinin üzerinden günler geçmesine rağmen Guti’den de haber yok.

Başkan Fikret Orman’ın Negredo ve Guti için Güneş’i ezerek emrivaki şekilde iki ismi kampa getirmesi durumunda tecrübeli teknik adamın nasıl bir strateji geliştireceği ise merak ediliyor. Güneş’in Guti’ye A2 takımını verebileceği, Negredo’ya ise takımdan ayrı düz koşular yaptıracağı konuşuluyor.

Radio Marca: Guti gelecek sezon birinci adam

Bu arada Guti’nin Şenol Güneş’in yardımcısı olarak Beşiktaş’a geleceğinin ortaya çıkması İspanya’da kafa karışıklığına neden oldu… bazı haber kaynakları Guti’nin, Beşiktaş’a teknik direktör olarak gideceğini iddia etti. Buna cevap ise Radio Marca’nın yayınında geldi.

Real Madrid'in Günlüğü isimli programda, ''Guti’ye Lopetegui’nin (Real Madrid’in yeni hocası) yardımcılığı teklif edilmedi. Gelseydi birinci adam olarak gelecekti. İstanbul’a gidiyor. Orasını seviyor. Ama Beşiktaş’a teknik direktör olarak gitmiyor. Bir sene için asistan olarak gidiyor. Gelecek sezon teknik direktör olacak. Anlaşma bu şekilde'' iddiası ortaya atıldı.

Guti, Negredo için Orman'a söz verdi iddiası

Aynı programda Negredo’nun durumu da masaya yatırıldı… Şenol Güneş’in çok net şekilde “istemiyorum” demesine rağmen Başkan’ın, “hocanın sözleri yanlış anlaşıldı” demesinin arkasındaki ismin Guti olduğu iddia edildi. 

Gelecek sezon Beşiktaş’ı çalıştıracak olan Guti’nin Negredo’yu Real Madrid’den tanıdığı ve kalması durumunda kendisine yardımcı olarak yeniden eski Negredo olması konusunda Başkan’a söz verdiği de gündeme getirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: beşiktaş, guti, negredoHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor